Panopoly Widgets (7.x-1.69) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Next
sv: Nästa

en: Description
sv: Beskrivning

en: File
sv: Fil

en: Links
sv: Länkar

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Default
sv: Förvald

en: Custom
sv: Anpassad

en: Items
sv: Poster

en: Prev
sv: Föreg

en: Address
sv: Adress

en: Table
sv: Tabell

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Add file
sv: Lägg till fil

en: Caption
sv: Bildtext

en: !name field is required.
sv: Fältet !name är obligatoriskt.

en: Expand all children
sv: Fäll ut alla underliggande menyalternativ

en: Pause
sv: Pausa

en: Default image
sv: Standardbild

en: Play
sv: Spela upp

en: Alt text
sv: Alternativ text

en: Upload destination
sv: Destination för uppladdning

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
sv: Välj var slutgiltiga filer skall lagras. Privat fillagring är avsevärt mer prestandakrävande än offentliga filer, men ger möjlighet till begränsad åtkomst till filer i detta fält.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
sv: Om ingen bild laddas upp så kommer denna att visas.

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sv: Separera filändelser med mellanslag eller kommatecken och ta ej med en inledande punkt.
