Panopoly Widgets (7.x-1.70) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Next
kk: Келесі

en: Description
kk: Сипаттама

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Items
kk: Элементтер

en: Table
kk: Кесте

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.
