Panopoly Widgets (7.x-1.71) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: !name field is required.
dz: !nameས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།
