Panopoly Widgets (7.x-1.75) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Next
hr: Sljedeći

en: Description
hr: Opis

en: File
hr: Datoteka

en: Links
hr: Poveznice

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Default
hr: Zadano

en: Text
hr: Tekst

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Items
hr: Stavke

en: Prev
hr: Predhodni

en: Address
hr: Adresa

en: Table
hr: Tablica

en: Add file
hr: Dodaj datoteku

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.

en: Pause
hr: Zaustavi

en: Default image
hr: Zadana slika

en: Add image
hr: Dodaj sliku

en: Upload destination
hr: Odredište otpreme

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hr: Odredite gdje treba spremiti datoteke. Privatno spremanje podataka ima znatno više mogućnosti no javne datoteke, ali ograničava pristup datotekama unutar ovog polja.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
hr: Ako nije otpremljena slika, ova slika će biti prikazana.

en: Image style
hr: Stil slike

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hr: Razdvojite nastavke razmakom ili zarezom i ne unosite početnu točku.
