Panopoly Widgets (7.x-1.76) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Description
eu: Azalpena

en: File
eu: Fitxategi

en: Links
eu: Estekak

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Text
eu: Testua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Items
eu: Elementuak

en: Prev
eu: Aur

en: Address
eu: Helbidea

en: Table
eu: Taula

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: Information
eu: Informazioa

en: Pause
eu: Gelditu

en: Default image
eu: Irudi lehenetsia

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
