Panopoly Widgets (7.x-1.78) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Next
is: Næsta

en: Description
is: Lýsing

en: File
is: Skrá

en: Links
is: Hlekkir

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Text
is: Texti

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Items
is: Hlutir

en: Prev
is: Fyrri

en: Address
is: Heimilisfang

en: Table
is: Tafla

en: !name field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út !name reitinn.

en: Information
is: Upplýsingar
