Panopoly Widgets (7.x-1.8) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: File
cy: Ffeil

en: Links
cy: Dolenni

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Default
cy: Diofyn

en: Text
cy: Testun

en: Custom
cy: Addasu

en: Items
cy: Eitemau

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Table
cy: Tabl

en: !name field is required.
cy: Mae maes !name yn ofynnol.

en: Information
cy: Gwybodaeth

en: Default image
cy: Rhagosod delwedd

en: Add image
cy: Ychwanegu delwedd

en: Image style
cy: Arddull delwedd
