Panopoly Widgets (7.x-1.81) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Description
ug: بايانى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Text
ug: تېكىست

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Address
ug: ئادرېس

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Caption
ug: تېما
