Panopoly Widgets (7.x-1.84) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Items
hy: Տարրեր

en: Prev
hy: Նախորդ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
hy: Եթե ոչ մի նկար չվերբեռնվի, կցուցադրվի այս նկարը:
