Panopoly Widgets (7.x-1.86) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Next
et: Järgmine

en: Description
et: Kirjeldus

en: File
et: Manus

en: Links
et: Lingid

en: Image
et: Pilt

en: Default
et: Vaikimisi

en: Text
et: Tekst

en: Custom
et: Kohandatud

en: Items
et: Kirjed

en: Prev
et: Eelmine

en: Address
et: Aadress

en: Table
et: Tabel

en: Add file
et: Lisa fail

en: Caption
et: Pealkiri

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Information
et: Andmed

en: Pause
et: Peata

en: Default image
et: Vaikimisi pilt

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: Add image
et: Pildi lisamine

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
et: Vali kuhu tuleks failid salvestada. Privaatse failihoidla kasutamine tähendab suuremat koormust kui avaliku korral, aga lubab määrata failidele piiratud ligipääsuõiguseid.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
et: Kui ühtegi pilti üles ei laadita, siis kuvatakse seda pilti.

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
et: Eralda faililaiendid tühiku või komaga ning ära sisesta laiendi ees olevat punkti.
