Panopoly Widgets (7.x-1.87) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Description
ast: Descripción

en: File
ast: Ficheru

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Default
ast: Predefiníu

en: Text
ast: Testu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Items
ast: Elementos

en: Table
ast: Tabla

en: !name field is required.
ast: El campu !name ye obligatoriu
