Panopoly Widgets (7.x-1.88) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: Description
lv: Apraksts

en: File
lv: Fails

en: Links
lv: Saites

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Text
lv: Teksts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Items
lv: Vienumi

en: Prev
lv: Iepr

en: Address
lv: Adrese

en: Table
lv: Tabula

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Add file
lv: Pievienot failu

en: Caption
lv: Paraksts

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Information
lv: Informācija

en: Default image
lv: Noklusējuma attēls

en: Alt text
lv: ALT teksts

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
lv: Ja netiks augšupielādēts attēls, šis attēls tiks rādīts ekrānā.

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lv: Atdaliet paplašinājumus ar tukšuma simbolu vai komatu, neiekļaujot punktu.
