Panopoly Widgets (7.x-1.94) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Next
eo: Sekva

en: Description
eo: Priskribo

en: File
eo: Dosiero

en: Links
eo: Ligiloj

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Text
eo: Teksto

en: Custom
eo: Propra

en: Items
eo: Eroj

en: Table
eo: Tabelo

en: Add file
eo: Aldonu dosieron

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.

en: Image style
eo: Bilda stilo
