Panopoly WYSIWYG (7.x-1.17) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Unordered List
ru: Ненумерованный список

en: Ordered List
ru: Нумерованный список

en: Heading 1
ru: Заголовок 1

en: Heading 2
ru: Заголовок 2

en: Heading 3
ru: Заголовок 3

en: Heading 4
ru: Заголовок 4
