Panopoly WYSIWYG (7.x-1.65) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Heading 1
ug: ماۋزۇ 1

en: Heading 2
ug: ماۋزۇ 2

en: Heading 3
ug: ماۋزۇ 3

en: Heading 4
ug: ماۋزۇ 4
