Panopoly WYSIWYG (7.x-1.8) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: Unordered List
fr: Liste non-ordonnée

en: Ordered List
fr: Liste ordonnée

en: Heading 1
fr: Titre 1

en: Heading 2
fr: Titre 2

en: Heading 3
fr: Titre 3
