Panopoly WYSIWYG (7.x-1.82) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Spell Check
uk: Перевірка правопису

en: Unordered List
uk: Ненумерований список

en: Ordered List
uk: Нумерований список

en: Heading 1
uk: Заголовок 1

en: Heading 2
uk: Заголовок 2

en: Heading 3
uk: Заголовок 3

en: Heading 4
uk: Заголовок 4
