Pantheon (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Directory path
da: Mappesti

en: %title Files
da: %title filer

en: There are no backup files to display.
da: Der er ingen backup-filer.
