Pantheon (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Directory path
et: Sihtkataloog

en: Enter the path to the directory to save the backups to. Use a relative path to pick a path relative to your Drupal root directory. The web server must be able to write to this path.
et: Sisesta asukoht, kuhu varundusfailid salvestada. Suhteline kataloogitee on suhteline Drupali juurkataloogi suhtes. Veebiserveril peab olema õigus sellesse kataloogi kirjutada.

en: Change file mode (chmod)
et: Faili õiguste muutmine (chmod)

en: If you enter a value here, backup files will be chmoded with the mode you specify. Specify the mode in octal form (e.g. 644 or 0644) or leave blank to disable this feature.
et: Kui sa sisestad siia väärtuse, muudetakse varundusfaili õigused vastavalt sellele. Õigused näita oktaalarvuna (n.t 644 või 0644) või jäta see väli tühjaks, et seda võimalust mitte kasutada.

en: Change file group (chgrp)
et: Faili grupi muutmine (chgrp)

en: If you enter a value here, backup files will be chgrped to the group you specify. Leave blank to disable this feature.
et: Kui sa sisestad siia väärtuse, määratakse varundusfail sellesse gruppi. Selle võimaluse keelamiseks jäta väli tühjaks.
