Pantheon (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: download
eu: deskargatu

en: Change file mode (chmod)
eu: Aldatu fitxategiaren modua (chmod)

en: There are no backup files to display.
eu: Ez dago babeskopia fitxategirik erakusgarri.
