Pantheon (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: download
lt: atsisiųsti

en: Security notice: Backup and Migrate was unable to write a test text file to the destination directory %directory, and is therefore unable to check the security of the backup destination. Backups to the server will be disabled until the destination becomes writable and secure.
lt: Saugumo įspėjimas: 'Kopijavimo ir Migravimo' moduliui nepavyko įrašyti testinio tekstinio failo į paskirties katalogą %directory, ir todėl neimanoma patikrinti kopijų katalogo saugumą. Kopijavimas į serverį bus išjungtas, kol katalogas taps įrašomas ir saugus.

en: Security notice: Backup and Migrate will not save backup files to the server because the destination directory is publicly accessible. If you want to save files to the server, please secure the '%directory' directory
lt: Saugumo įspėjimas: 'Kopijavimo ir Migravimo' modulis nesaugos kopijų failų į serverį, nes paskirties katalogas yra viešai prieinamas. Jeigu norite išsaugoti kopijų failus į serverį, užtikrinkite katalogo '%directory' saugumą

en: Directory path
lt: Katalogo kelias
