Pantheon (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Security notice: Backup and Migrate was unable to write a test text file to the destination directory %directory, and is therefore unable to check the security of the backup destination. Backups to the server will be disabled until the destination becomes writable and secure.
nl: Beveiligingsbericht: Backup and Migrate was niet in staat om een test-tekstbestand te schrijven naar bestemmingsmap %directory en daarom ook niet in staat om de veiligheid van de backupbestemming na te gaan. Backups maken naar de server zal worden uitgeschakeld totdat de bestemmingen schrijfbaar en veilig zijn.

en: Security notice: Backup and Migrate will not save backup files to the server because the destination directory is publicly accessible. If you want to save files to the server, please secure the '%directory' directory
nl: Beveiligingsbericht: Backup and Migrate zal geen backupbestanden op de server opslaan omdat de bestemmingsmap publiekelijk toegankelijk is. Als u bestanden op de server wilt bewaren, zorg er dan voor dat de map '%directory' beveiligd is.

en: Directory path
nl: Map pad

en: Enter the path to the directory to save the backups to. Use a relative path to pick a path relative to your Drupal root directory. The web server must be able to write to this path.
nl: Voer het pad naar de map in waar de backups moeten worden opgeslagen. Gebruik een relatief pad als het pad relatief is aan uw Drupal rootmap. De webserver moet schrijfrechten hebben voor dit pad.

en: Change file mode (chmod)
nl: Verander bestandsrechten (chmod)

en: If you enter a value here, backup files will be chmoded with the mode you specify. Specify the mode in octal form (e.g. 644 or 0644) or leave blank to disable this feature.
nl: Als u hier een waarde invult, dan zullen de rechten van backupbestanden worden aangepast naar de modus die u specificeert. Specificeer de modus in octal-formaat (bijv. 644 of 0644) of laat leeg om de functie uit te schakelen.

en: Change file group (chgrp)
nl: Verander bestandsgroeprechten (chgrp)

en: If you enter a value here, backup files will be chgrped to the group you specify. Leave blank to disable this feature.
nl: Als hier een waarde wordt ingegeven, zullen backupbestanden worden ge-'chgrped' naar de geselecteerde groep. Laat leeg om deze functie uit te schakelen.

en: You must enter a valid chmod octal value (e.g. 644 or 0644) in the change mode field, or leave it blank.
nl: Voer een geldige 'chmod octal'-waarde in (bijvoorbeeld 644 of 0644) in het 'verander modus'-veld of laat dit veld leeg.

en: %title Files
nl: %title Bestanden

en: There are no backup files to display.
nl: Er zijn geen backup-bestanden beschikbaar.

en: You do not have permission to back up this site.
nl: U heeft geen rechten om deze website te backuppen.
