Pantheon (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: download
pl: pobierz

en: Security notice: Backup and Migrate was unable to write a test text file to the destination directory %directory, and is therefore unable to check the security of the backup destination. Backups to the server will be disabled until the destination becomes writable and secure.
pl: Uwaga dotycząca bezpieczeństwa: Backup and Migrate nie mógł zapisać testowego pliku w katalogu docelowym '%directory' i w związku z tym nie można sprawdzić czy katalog ten jest zabezpieczony. Kopie zapasowe będą wstrzymane do momentu, kiedy serwer będzie miał uprawnienia do zapisywania w nim plików i będzie on zabezpieczony.

en: Security notice: Backup and Migrate will not save backup files to the server because the destination directory is publicly accessible. If you want to save files to the server, please secure the '%directory' directory
pl: Uwaga dotycząca bezpieczeństwa: Backup and Migrate nie może zapisać plików na serwerze ponieważ katalog docelowy jest publicznie dostępny. Przed zapisaniem plików na serwerze należy zabezpieczyć katalog '%directory'.

en: Directory path
pl: Ścieżka do katalogu

en: Enter the path to the directory to save the backups to. Use a relative path to pick a path relative to your Drupal root directory. The web server must be able to write to this path.
pl: Wprowadź ścieżkę do katalogu, w którym zapisane będą pliki kopii zapasowych. Należy wprowadzić ścieżkę względną w stosunku do głównego katalogu instalacji Drupala. Serwer musi mieć uprawnienia do zapisywania w tym katalogu.

en: Change file mode (chmod)
pl: Zmień tryb pliku (chmod)

en: If you enter a value here, backup files will be chmoded with the mode you specify. Specify the mode in octal form (e.g. 644 or 0644) or leave blank to disable this feature.
pl: Jeżeli w tym polu zostanie wprowadzana wartość to uprawnienia do plików kopii zapasowej będą ustawione z tą wartością. Uprawnienia należy określić w formie numerycznej (np. 644 lub 0644) lub zostawić puste w celu wyłączenia tej funkcji.

en: Change file group (chgrp)
pl: Zmień grupę, do której należy plik (chgrp)

en: If you enter a value here, backup files will be chgrped to the group you specify. Leave blank to disable this feature.
pl: Jeżeli w tym polu zostanie wprowadzona wartość to pliki kopii zapasowej będą przypisane do wpisanej grupy za pomocą polecenia chgrp. Pozostaw puste w celu wyłączenia tej funkcji.

en: You must enter a valid chmod octal value (e.g. 644 or 0644) in the change mode field, or leave it blank.
pl: Należy podać prawidłową wartość numeryczną dla polecenia chmod (np. 644 lub 0644) w polu zmiany wartości lub pozostawić puste.

en: There are no backup files to display.
pl: Brak plików kopii zapasowej do wyświetlenia.

en: You do not have permission to back up this site.
pl: Nie masz uprawnień do wykonywania kopii zapasowej tej strony.
