Pantheon (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Advanced Settings
pt: Definições Avançadas

en: download
pt: descarregar

en: You must enter a valid chmod octal value (e.g. 644 or 0644) in the change mode field, or leave it blank.
pt: Deve inserir um valor octal chmod válido (por exemplo, 644 ou 0644) no campo de modo de alteração ou deixá-lo em branco.

en: You do not have permission to back up this site.
pt: Não tem permissão para fazer backup deste site.
