Pantheon (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: download
sk: prevzatie

en: Security notice: Backup and Migrate was unable to write a test text file to the destination directory %directory, and is therefore unable to check the security of the backup destination. Backups to the server will be disabled until the destination becomes writable and secure.
sk: Bezpečnostné upozornenie: Backup and Migrate nemohol zapísať testovací textový súbor do cieľového priečinka %directory a je preto nemožné skontrolovať bezpečnosť cieľového priečinka zálohy. Zálohy na server budú vypnuté pokiaľ nebude cieľový priečinok zapisovateľný a bezpečný.

en: Security notice: Backup and Migrate will not save backup files to the server because the destination directory is publicly accessible. If you want to save files to the server, please secure the '%directory' directory
sk: Bezpečnostné upozornenie: Backup and Migrate nebude ukladať súbory zálohy na server, pretože cieľový priečinok je verejne prístupný. Ak chcete uložiť súbory na server prosím zabezpečte priečinok '%directory'

en: Directory path
sk: Cesta k priečinku

en: Change file group (chgrp)
sk: Zmeniť skupinu súboru (chgrp)

en: %title Files
sk: %title súbory

en: There are no backup files to display.
sk: Neexistujú žiadne zálohy pre zobrazenie.

en: You do not have permission to back up this site.
sk: Nemáte oprávnenie zálohovať túto stránku.
