Pantheon (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: delete
tr: sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: download
tr: İndir

en: If you enter a value here, backup files will be chmoded with the mode you specify. Specify the mode in octal form (e.g. 644 or 0644) or leave blank to disable this feature.
tr: Buraya bir değer girerseniz, yedekleme dosyaları belirttiğiniz modda modlanır. Modu sekizlik biçimde belirtin (ör. 644 veya 0644) veya bu özelliği devre dışı bırakmak için boş bırakın.

en: If you enter a value here, backup files will be chgrped to the group you specify. Leave blank to disable this feature.
tr: Buraya bir değer girerseniz, yedekleme dosyaları belirttiğiniz gruba kopyalanacaktır. Bu özelliği devre dışı bırakmak için boş bırakın.
