Pantheon (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: download
uk: завантаження

en: Security notice: Backup and Migrate was unable to write a test text file to the destination directory %directory, and is therefore unable to check the security of the backup destination. Backups to the server will be disabled until the destination becomes writable and secure.
uk: Зауваження з безпеки: Модуль Резервування та перенесення не зміг виконати запис тестового текстового файла до каталогу місця призначення %directory і отже не в змозі перевірити безпечність місця призначення резервної копії. Резервування на сервер будуть вимкнені поки місце призначення не стане записуваним та безпечним.

en: Security notice: Backup and Migrate will not save backup files to the server because the destination directory is publicly accessible. If you want to save files to the server, please secure the '%directory' directory
uk: Зауваження з безпеки: модуль Резервування та перенесення не зберігає файли резервної копії на сервері оскільки вони можуть бути доступні публічно. Якщо необхідно зберігати файли на сервері, будь ласка, забезпечте безпеку каталогові '%directory'

en: Directory path
uk: Шлях до каталогу

en: Enter the path to the directory to save the backups to. Use a relative path to pick a path relative to your Drupal root directory. The web server must be able to write to this path.
uk: Введіть шлях до каталогу, куди будуть зберігатися резервні копії. Використовуйте відносний шлях відносно кореневого каталогу Drupal. Сервер повинен мати право запису за цим шляхом.

en: Change file mode (chmod)
uk: Змінити режим доступу до файла (chmod)

en: If you enter a value here, backup files will be chmoded with the mode you specify. Specify the mode in octal form (e.g. 644 or 0644) or leave blank to disable this feature.
uk: Якщо сюди введене значення, то у файлів резервних копій буде змінено режим доступу на вказаний. Вкажіть режим у восьмеричному форматі (наприклад, 644 або 0644) або залиште порожнім, аби вимкнути цю функцію.

en: Change file group (chgrp)
uk: Змінити групу файла (chgrp)

en: If you enter a value here, backup files will be chgrped to the group you specify. Leave blank to disable this feature.
uk: Якщо сюди введене значення, то у файлів резервних копій буде змінено групу на вказану. Аби вимкнути цю функцію залиште порожнім.

en: You must enter a valid chmod octal value (e.g. 644 or 0644) in the change mode field, or leave it blank.
uk: Необхідно ввести у поле зміни режиму доступу належне восьмеричне значення chmod (наприклад, 644 або 0644) або залишити його порожнім.

en: %title Files
uk: Файли %title

en: There are no backup files to display.
uk: Файли резервних копій для показу відсутні.

en: You do not have permission to back up this site.
uk: Ви не маєте повноважень виконувати резервування цього сайту.
