Pantheon (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Operations
vi: Thao tác

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: download
vi: tải xuống

en: Directory path
vi: Đường dẫn thư mục

en: You do not have permission to back up this site.
vi: Bạn không có quyền sao lưu trang này.
