Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Fields
az: Sahələr

en: Duration
az: Müddət

en: Transition
az: Keçid
