Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Duration
bg: Период
