Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Fields
fa: فیلدها

en: Duration
fa: مدت

en: Transition
fa: انتقال

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
