Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: List
fr: Lister

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Fields
fr: Champs

en: Duration
fr: Durée

en: Increment
fr: Incrémenter

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)
