Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Fields
gl: Campos

en: Duration
gl: Duración

en: Increment
gl: Incremento

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
