Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Fields
he: שדות

en: Duration
he: משך

en: Transition
he: מעבר שקפים

en: Increment
he: תוספת קבועה
