Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Fields
hr: Polja

en: Duration
hr: Trajanje

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
