Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Fields
id: Bidang isian

en: Duration
id: Durasi

en: Transition
id: Transisi

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)
