Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Fields
ja: フィールド

en: Duration
ja: 期間

en: Transition
ja: 遷移

en: Increment
ja: 増加

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）
