Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप
