Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Fields
oc: Camps

en: Duration
oc: Durada

en: Transition
oc: Transicion

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
