Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Fields
sv: Fält

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Transition
sv: Övergång

en: Increment
sv: Öka

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)
