Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Fields
ar: الحقول

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Transition
ar: الترجمة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
