Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Fields
be: Палі

en: Duration
be: Працягласць

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
