Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
