Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Fields
ca: Camps

en: Duration
ca: Durada

en: Transition
ca: Transició

en: Increment
ca: Incrementa

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)
