Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Fields
cs: Pole

en: Duration
cs: Trvání

en: Increment
cs: Zvýšení

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)
