Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Fields
cy: Meysydd

en: Increment
cy: Cynyddiad
