Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Fields
da: Felter

en: Duration
da: Varighed

en: Transition
da: Overgang

en: Increment
da: Øg

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)
