Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Fields
el: Πεδία

en: Duration
el: Διάρκεια

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
