Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Fields
eo: Kampoj
