Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: List
es: Listado

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Default
es: Por defecto

en: Fields
es: Campos

en: Duration
es: Duración

en: Transition
es: Transición

en: Increment
es: Incremento

en: None (original image)
es: Ninguno (imagen original)
